Zastanawiasz się, dlaczego Twoje dni są czasem lepsze czasem nie? Często jednak nawet nie pamiętamy, co w dzień robimy, że jest on lepszy. Jednak teraz będziesz mieć tę wiedzę, gdy przeczytasz ten o to artykuł, który opowie, Ci co musisz, zrobić, aby Twój dzień był o wiele lepszy i wówczas poznasz tajniki do lepszego samopoczucia. Jesteś już gotowy? No to ruszajmy w drogę poznać swój organizm!

Krok 1. Budowanie pozytywnego jutra.


Może nie zrozumiałeś, o co chodzi, dokładnie, ale nie martw, się właśnie Ci wytłumaczymy. Nie wiem, czy wiesz, ale podświadomość działa, bardzo silnie możesz, w to nawet nie wierzyć, ale wmawiając, sobie przed snem pozytywne jutro wstaniesz, następnego dnia o wiele bardziej pozytywny. Dlatego też i ten krok nazwaliśmy budowanie pozytywnego jutra. Nie wierzysz w to? Spróbuj, choć kilka razy. Co musisz zrobić? Tylko i wyłącznie to, co jest napisane poniżej!

Przed snem, gdy już leżysz, w łóżku oczy masz, zamknięte pomyśl sobie w myślach. Gdy wstanę, z rana ogarnie, mnie pozytywne samopoczucie będzie lepiej niż dzisiaj. Buduje u siebie pozytywne nastawienia do dnia następnego. Przy tym możesz głęboko oddychać myśl o tym tak długo, aż nie uśniesz, nie pozwól, aby świadomość Ci przerwała, ten tok innymi myślami, a zobaczysz, że podświadomość Ciebie posłucha!


Krok 2. Oczyść swój umysł i nie wywołuj stresu.


Jeżeli i masz smutne dni, czy nawet i drażliwe, bo coś się dzieje, nie pozwól swojej świadomości nad tym działać. Musisz oczyścić swój umysł nie wywoływać ów stresu a co najważniejsze o tym nie myśleć co też ważne wmówić sobie, że nic się nie dzieje, wszystko jest, w porządku a Twoja podświadomość w końcu to weźmie, do siebie i doprowadzi Cię do tego stanu, abyś miał tak samo, jak myślisz. Pamiętaj, że umysł jest rozbudowany i my nawet sobie nie zdajemy o tym sprawy.


Krok 3. Nie myśl co będzie, jutro.


Co jest, najważniejsze nie wolno, myśleć co będzie jutro. Co będzie, to będzie, i tak nic nie zmienisz, a im prędzej się zdenerwujesz, będziesz, się stresować, tym gorzej będziesz w nocy spać co też i przełoży się na to, że nie będziesz w dobrym samopoczuciu, ale i dzień zacznie, się o wiele gorzej niż Ty tego chcesz.


Podsumowanie


Stosuj te trzy proste kroki każdego dnia każdej nocy, póki nie śpisz, a zobaczysz, że Twoja podświadomość zacznie Cię słuchać i dopuści, ów pozytywne myśli co przekształci, się w pozytywne dni, ale i lepsze samopoczucie w ciągu dnia i nocy.

Dodaj komentarz