Prowadzisz, własną działalność posiadasz, sklep Internetowy dobrą kampanię reklamową, jednak wciąż to dla Ciebie za mało i szukasz pomysłu na swój firmowy blog? No to nadchodzimy z takimi pomysłami, które pomogą Ci w bardzo szybkim tempie wypromować danego bloga, ale też i zyskasz potencjalnych klientów do Twojego sklepu Internetowego. Jesteś już gotowy? Jeżeli tak zapraszam Cię na parę ciekawych pomysłów.


Pomysł numer jeden. “Jak zrobić”


Posiadasz firmę budowlaną? Sklep Internetowy z różnymi artykułami budowlanymi albo z innymi artykułami? Możesz zacząć prowadzić bloga “Jak zrobić ….” Takie blogi coraz to częściej są odwiedzane, ale i zarazem cieszą się coraz to większą popularnością wśród ludzi. Wiele osób chciałoby coś zrobić jak na przykład tapetować swój pokój, czy coś podłączyć, ale nie wiedzą jak. Wówczas Ty sprzedając, do tego części możesz, właśnie zachęcić do zobaczenia nowego bloga jak coś właśnie samemu zrobić.


Pomysł numer dwa. Marketing.


Nie musisz zdradzać wszystkich tajników marketingu, ale jeżeli posiadasz, e-booki na sprzedaż właśnie związane z marketingiem to chyba ten pomysł na ów bloga będzie, najlepszy zdradzać rąbek tajemnicy, a później odsyłać do płatnego e-booka, czy kursu o marketingu. Chętnie ludzie coraz to częściej czytają i chcą zdobywać na ten temat wiedzę.


Pomysł numer trzy. Poradnik.


Poradnik jest, zbliżony do pomysłu numer jeden jednak on również się różni, od niego. Poradnik może, być do wszystkiego a takie blogi właśnie w dzisiejszych czasach liczą, się z uznaniem i poszanowaniem. Coraz to więcej ludzi zaczyna czytać tego typu blogi.


Pomysł numer cztery. Ranking.


Wiele osób szukających na przykład fotelika chciałoby poznać ranking najlepszych fotelików na rynku. Ty na przykład oferując, takie produkty dziecięce możesz, właśnie tworzyć takie rankingi, ale i z wszystkich innych dziedzin też. Dlatego też i ten pomysł jest jeden z tych lepszych.

Dodaj komentarz
Mogą Ci się spodobać

10 ciekawych pomysłów na dochodowy kanał na YouTube

Chcesz zacząć prowadzić kanał na YouTube jednak i nie wiesz, o czym dokładnie…

Na czym polega proces onboardingu?

Onboarding to kluczowy proces HR, który ma na celu wprowadzenie nowego pracownika…